COŚ nowego?

Be... responsive

2 kwietnia 2014

Dla mieszkającej w Mediolanie dziennikarki opacowaliśmy elegancką , minimalistyczną i przy tym w pełni responsywną stronę internetową. Strona przekazuje skomplikowane idee w przystępny sposób :-)

Muzeum Miejskie w Zabrzu - strona już online

2 marca 2014

Po 2 miesiącach prac nasza najnowsza realizacja jest dostępna online. Jesteśmy z niej dumni bo to nie łatwe zadanie przedstawić olbrzymią ilość informacji w postaci łatwej do nawigacji i czytelnej strony www.

W ramach prac nasz fotograf przygotował pełen zestaw zdjeć, dzięki którym strona jest efektowna i nowoczesna.

TMS - przygotowujemy naszego stałego klienta na targi Maszbud

14 stycznia 2014

Już nie długo jeden z naszych stałych klientów weźmie udział w międzynarodowych targach maszyn budowlanych Maszbud. Jesteśmy przekonani, że nasz klient będzie przygotowany znakomicie zarówno pod względem materiałów drukowanych jak i multimediów.

Austria to nie tylko narty zimą...

6 września 2013

Austria to dla red Jungle nowe i fascynujące projekty. Miło nam, że austriacka firma Uniconsult powierzyła nam przygotowanie polskiej kampanii reklamującej urządzenia medyczne.
Projekt przygotowujemy zgodnie z najnowszymi tendencjami obowiązującymi w współczesnej sieci - będzie to nowoczesna responsywna witryna o bogatej i zaskakującej szacie graficznej.

Debiut już wkrótce.

Beltine Forest Hotel - w czeskim stylu

6 sierpnia 2013

Właśnie oddaliśmy do użytku nową, przeznaczoną na polski rynek, stronę mieszczącego się w Ostravicach hotelu Beltine Forest Hotel.

Strona internetowa to centralny element prowadzonej przez nas kampanii reklamowej mającej zachęcić Polaków do odwiedzin i miłego spędzenia czasu w tym czeskim hotelu.

Strona jest oparta o najnowsze technologie. Aby osiągnąć pełną funkcjonalność przygotowaliśmy moduł programu partnerskiego oraz bramkę systemu rezerwacji.

Zapraszamy do odwiedzin na stronie hotelu: beltinehotel.pl

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję