COŚ nowego?

Rozpoczynamy współpracę z Kancelarią Adwokacką Rafał Gryń & Mariusz Dybek

27 lutego 2015

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z Kancelarią Adwokacką Rafał Gryń & Mariusz Dybek. W zakres naszych prac wejdzie przygotowanie nowej witryny WWW, logotypu oraz kompletu materiałów drukowanych.

Rozpoczynamy prace dla Instytutu Mikołowskiego Imienia Rafała Wojaczka

3 listopada 2014

Miło nam przekazać informacje, że rozpoczeliśmy pracę dla Instytutu Mikołowskiego. Nasze zadanie opracować nowoczesną stronę internetową wraz z przyjaznym dla użytkownika sklepem. Raporty dotyczące postępu prac już wkrótce.

Multibiuro

6 września 2014

Na nową responsywną stronę zapraszamy już wkrótce, ale już teraz zakończyliśmy wizerunkową sesję zdjęciową dla naszego klienta... Pełne efekty sesji już wkrótce na stronie!

http://www.multi-biuro.com/pl/

Polska - Włochy 0:0

2 sierpnia 2014

Wynik 0:0 utrzymał się do przerwy przed zakończeniem prac nad stroną jednego z najbardziej zdolnych włoskich aktorów młodego pokolenia. Szczegóły, zdjęcia i pikantne plotki z Rzymu już wkrótce na facebooku i Google +

Sesja fotograficzna dla stowarzyszenia na rzecz powstania muzeum hutnictwa cynku

6 czerwca 2014

W ramach naszych działań o charakterze społecznym nawiązaliśmy współprace z stowarzyszeniem na rzecz powstania muzeum hutnictwa cynku w Katowicach Szopienicach. W zakres naszych prac wejdzie przygotowanie zarówno kompletu wizerunkowych zdjęć jak i przygotowanie nowoczesnej strony www. Mamy już pomysł na coś naprawdę efektownego :-) Ale na razie nie chcemy go zdradzać. Już niedługo efekty naszych prac będą dobrze widoczne...

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję