COŚ nowego?

Sesja fotograficzna dla stowarzyszenia na rzecz powstania muzeum hutnictwa cynku

6 czerwca 2014

W ramach naszych działań o charakterze społecznym nawiązaliśmy współprace z stowarzyszeniem na rzecz powstania muzeum hutnictwa cynku w Katowicach Szopienicach. W zakres naszych prac wejdzie przygotowanie zarówno kompletu wizerunkowych zdjęć jak i przygotowanie nowoczesnej strony www. Mamy już pomysł na coś naprawdę efektownego :-) Ale na razie nie chcemy go zdradzać. Już niedługo efekty naszych prac będą dobrze widoczne...

Wagotronik - odważne rozwiązania

5 maja 2014

Dla firmy Wagotronik przygotowujemy nową realizację opartą na naszym systemie red Jungle CMS. Głównie założenia wykonywanej przez nas strony to czytelność, łatwa nawigacja i proste przekazania skomplikowanych danych tabelarycznych.

Oprócz firmowej strony www dla klienta przygotowujemy sklep internetowy.

Kolejny konkurs dla Górnośląskiej WSP

1 maja 2014

Be... responsive

2 kwietnia 2014

Dla mieszkającej w Mediolanie dziennikarki opacowaliśmy elegancką , minimalistyczną i przy tym w pełni responsywną stronę internetową. Strona przekazuje skomplikowane idee w przystępny sposób :-)

Muzeum Miejskie w Zabrzu - strona już online

2 marca 2014

Po 2 miesiącach prac nasza najnowsza realizacja jest dostępna online. Jesteśmy z niej dumni bo to nie łatwe zadanie przedstawić olbrzymią ilość informacji w postaci łatwej do nawigacji i czytelnej strony www.

W ramach prac nasz fotograf przygotował pełen zestaw zdjeć, dzięki którym strona jest efektowna i nowoczesna.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję