COŚ nowego?

Artyzm w WWW

6 września 2015

Pomimo tego, że naszym głównym przedmiotem działalności jest budowa i wdrażanie systemu CRM wciąż pamiętamy o projektowaniu stron WWW.

Jedna z naszych ostatnich realizacji to strona WWW wykonana dla pochodzącej z Mikołowa artystki - Agnieszki Sitko. Serdecznie zapraszamy na:

http://agnieszka-sitko.pl/pl/

Wyścigi to nie tylko jazda

5 maja 2015

Wyścigi to nie tylko jazda... Na zlecenie Time4 opracowaliśmy aplikacje na Ipada by to udowodnić...

Arka Nieruchomości - wizerunek, nad którym pracujemy

4 kwietnia 2015

Rozpoczęliśmy pracę nad kompleksową przebudową wizerunku jednego z najbardziej znanych na katowickim rynku pośredników nieruchomości. Nasze zadania to nie tylko logotyp, strona www czy sesje zdjęciowe. Nasze zadanie to opracowanie pełnego CI, które przygotuje klienta do konkurowania na trudnym i niestabilnym rynku nieruchomości.

Rozpoczynamy współpracę z Kancelarią Adwokacką Rafał Gryń & Mariusz Dybek

27 lutego 2015

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z Kancelarią Adwokacką Rafał Gryń & Mariusz Dybek. W zakres naszych prac wejdzie przygotowanie nowej witryny WWW, logotypu oraz kompletu materiałów drukowanych.

Rozpoczynamy prace dla Instytutu Mikołowskiego Imienia Rafała Wojaczka

3 listopada 2014

Miło nam przekazać informacje, że rozpoczeliśmy pracę dla Instytutu Mikołowskiego. Nasze zadanie opracować nowoczesną stronę internetową wraz z przyjaznym dla użytkownika sklepem. Raporty dotyczące postępu prac już wkrótce.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję