COŚ nowego?

Arka Nieruchomości - wizerunek, nad którym pracujemy

4 kwietnia 2015

Rozpoczęliśmy pracę nad kompleksową przebudową wizerunku jednego z najbardziej znanych na katowickim rynku pośredników nieruchomości. Nasze zadania to nie tylko logotyp, strona www czy sesje zdjęciowe. Nasze zadanie to opracowanie pełnego CI, które przygotuje klienta do konkurowania na trudnym i niestabilnym rynku nieruchomości.

Rozpoczynamy współpracę z Kancelarią Adwokacką Rafał Gryń & Mariusz Dybek

27 lutego 2015

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z Kancelarią Adwokacką Rafał Gryń & Mariusz Dybek. W zakres naszych prac wejdzie przygotowanie nowej witryny WWW, logotypu oraz kompletu materiałów drukowanych.

Rozpoczynamy prace dla Instytutu Mikołowskiego Imienia Rafała Wojaczka

3 listopada 2014

Miło nam przekazać informacje, że rozpoczeliśmy pracę dla Instytutu Mikołowskiego. Nasze zadanie opracować nowoczesną stronę internetową wraz z przyjaznym dla użytkownika sklepem. Raporty dotyczące postępu prac już wkrótce.

Multibiuro

6 września 2014

Na nową responsywną stronę zapraszamy już wkrótce, ale już teraz zakończyliśmy wizerunkową sesję zdjęciową dla naszego klienta... Pełne efekty sesji już wkrótce na stronie!

http://www.multi-biuro.com/pl/

Polska - Włochy 0:0

2 sierpnia 2014

Wynik 0:0 utrzymał się do przerwy przed zakończeniem prac nad stroną jednego z najbardziej zdolnych włoskich aktorów młodego pokolenia. Szczegóły, zdjęcia i pikantne plotki z Rzymu już wkrótce na facebooku i Google +

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję