COŚ nowego?

Współpraca ze sklepem internetowym Nevershy.pl

3 maja 2016

Miło nam poinformować, że rozpoczeliśmy współpracę z sklepem internetowym Nevershy.pl. W zakres naszych prac wejdzie całkowita przebudowa infrastruktury informatycznej, na której opiera się sklep oraz  przygotowanie dodatkowych modułów e-commerce skrojonych do potrzeb klienta.

KIDDO - nowe rozwiązanie e-commerce

5 kwietnia 2016

Mamy przyjemność poinformować, iż rozpoczęliśmy pracę nad nowym rozwiązaniem e-commerce. Co wyróżnia przygotowywany przez nas projekt? Oparcie na przygotowanej przez nas i w pełni przebudowanej platformie presta-shop oraz ścisła integracja z platformami społecznościowymi.

Zapraszamy już wkrótce!

Bio...budowa

4 kwietnia 2016

Miło nam poinformować, że już najbliższym czasie zadebiutuje nowa marka na rynku produktów zdrowotnych. Nasza agencja ma w wzmiankowanym debiucie spory udział. Współpraca nad  koncepcją produktu,  budowa rozwiązań e-commerce, responsywna strona internetowa,  projekty opakowań - to były nasze zadania.

Vista HR

6 listopada 2015

Dzisiejszego wieczora zakończyliśmy pracę nad wizerunkiem firmy Vista HR.

Ten oto sukces wynagrodzimy sobie dodatkową pracą

Flashcard app - na rynki międzynarodowe

3 października 2015

Dla naszego kanadyjskiego klienta rozpoczęliśmy pracę nad aplikacją do nauki języka angielskiego. Co wyróżnia nasz projekt? Zaawansowane słownictwo, moduł in apppurchases oraz budowa na wszystkie popularne platformy mobilne.

Pierwszą platformą na której będzie dostępna przygotowywana przez nas aplikacja jest system IOS.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję