COŚ nowego?

Are ya tuned in?

2 stycznia 2018

Jakby ktoś był w Nowej Zelandii i chciał poprawić swój stan zdrowia to zapraszamy do:

http://www.finetuneosteopathy.com/

Nowa strona naszego nowozelandzkiego klienta i nowy, przygotowany przez nas, wizerunek firmy. Sądzimy, że warto rezerwować bilet lotniczy.

Audiomed - Słuch w Internecie

6 listopada 2017

Bardzo nam miło, że rozpoczeliśmy nowe prace dla klienta, z którym mieliśmy przyjemność pracować już w roku 2006. Naszym zadaniem będzie budowa kompletnie nowego wizerunku firmy poprzez stronę internetową oraz media społecznościowe.

W zakres przewidywanych działań wejdą również kampanie reklamowe na Facebooku oraz Adwords. Budując nowy internetowy wizerunek Audiomedu stawiamy na przyjazność i nowoczesną symbolikę przekazu.

Zapraszamy na naszą tablicę na Pinerest

6 listopada 2017

Od nas po prostu nie ma wytchnienia! Zapraszamy na Pinerest!

http://www.pinterest.com/redjungle/

Rozpoczynamy przebudowę portali....

6 listopada 2017

Grudzień to dla red Jungle niezwykle ciekawy miesiąc. Ostatnie miesiące, które poświęciliśmy głównie rozwojowi projektów e-commerce przynoszą konkretne korzyści naszym klientom a my rozpoczynamy przebudowę dwóch ogólnopolskich  portali. To na razie wszystko co możemy napisać ;-) Nie będziemy starali się dogonić najlepszych. Będziemy starali się ich prześcignąć!

Muzeum w Zabrzu liczy na nas...

6 listopada 2017

...licząc ludność Zabrza i  zlecając nam budowę systemu służącego do importowania i eksportowania baz danych ludności. Jako, że bazy danych są naszym hobby (nie jedynym) zadanie takie sprawia nam wielką przyjemność.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję