EN
Strona domowa

Agencja reklamowa to nie (tylko) portfolio, ale także ludzie, którzy za nim stoją.

Ludzi poznaje się najlepiej poznając ich myśli. Spróbujemy przekazać Wam nasze. Poświęć chwilę aby zobaczyć co zaprząta nam ostatnio głowę. Piszemy od serca. Lubimy swoją pracę, wiec przychodzi nam to z łatwością – mamy nadzieję, że z równą łatwością da się to czytać :-)

co nowego? nad jakimi projektami reklamowymi pracujemy?

Współpraca z Fundacją "Gniazdo" - społeczna odpowiedzialność
Napisał Tomek

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z Fundacją Dla Ludzi Potrzebujących Pomocy "Gniazdo". Mamy nadzieję, że nasze działania będą miały przełożenie na pomoc potrzebującym.

Audiomed - Słuch w Internecie
Napisał Magda

Bardzo nam miło, że rozpoczeliśmy nowe prace dla klienta, z którym mieliśmy przyjemność pracować już w roku 2006. Naszym zadaniem będzie budowa kompletnie nowego wizerunku firmy poprzez stronę internetową oraz media społecznościowe.

W zakres przewidywanych działań wejdą również kampanie reklamowe na Facebooku oraz Adwords. Budując nowy internetowy wizerunek Audiomedu stawiamy na przyjazność i nowoczesną symbolikę przekazu.

"3 sektory 1 miasto"
Napisał Tomek

Jesteśmy dumni z tego, że nasza agencja reklamowa jest współorganizatorem działań społecznych realizowanych przez Urząd Miasta Tychy. Zostaliśmy oficjalnym partnerem akcji "3 sektory 1 miasto".

 

Opracowaliśmy logotyp akcji społecznej, plakaty oraz karty gry. Nasze projekty okazały się nie tylko efektowne ale również efektywne. Dla nas to kolejny dowód, że nasza agencja potrafi nawiązać kontakt z szerokim gronem odbiorców.

Beltine Forest Hotel - w czeskim stylu
Napisał Artur

Właśnie oddaliśmy do użytku nową, przeznaczoną na polski rynek, stronę mieszczącego się w Ostravicach hotelu Beltine Forest Hotel.

 

Strona internetowa to centralny element prowadzonej przez nas kampanii reklamowej mającej zachęcić Polaków do odwiedzin i miłego spędzenia czasu w tym czeskim hotelu.

 

Strona jest oparta o najnowsze technologie. Aby osiągnąć pełną funkcjonalność przygotowaliśmy moduł programu partnerskiego oraz bramkę systemu rezerwacji.

.

Zapraszamy do odwiedzin na stronie hotelu: beltinehotel.pl