EN
Strona domowa

Agencja reklamowa to nie (tylko) portfolio, ale także ludzie, którzy za nim stoją.

Ludzi poznaje się najlepiej poznając ich myśli. Spróbujemy przekazać Wam nasze. Poświęć chwilę aby zobaczyć co zaprząta nam ostatnio głowę. Piszemy od serca. Lubimy swoją pracę, wiec przychodzi nam to z łatwością – mamy nadzieję, że z równą łatwością da się to czytać :-)

co nowego? nad jakimi projektami reklamowymi pracujemy?

Flashcard app - na rynki międzynarodowe
Napisał Tomek

Dla naszego kanadyjskiego klienta rozpoczęliśmy pracę nad aplikacją do nauki języka angielskiego. Co wyróżnia nasz projekt? Zaawansowane słownictwo, moduł in apppurchases oraz budowa na wszystkie popularne platformy mobilne.

Pierwszą platformą na której będzie dostępna przygotowywana przez nas aplikacja jest system IOS.Arka Nieruchomości - wizerunek, nad którym pracujemy
Napisał Natalia

Rozpoczęliśmy pracę nad kompleksową przebudową wizerunku jednego z najbardziej znanych na katowickim rynku pośredników nieruchomości. Nasze zadania to nie tylko logotyp, strona www czy sesje zdjęciowe. Nasze zadanie to opracowanie pełnego CI, które przygotuje klienta do konkurowania na trudnym i niestabilnym rynku nieruchomości.TMS - przygotowujemy naszego stałego klienta na targi Maszbud
Napisał Kamil

Już nie długo jeden z naszych stałych klientów weźmie udział w międzynarodowych targach maszyn budowlanych Maszbud. Jesteśmy przekonani, że nasz klient będzie przygotowany znakomicie zarówno pod względem materiałów drukowanych jak i multimediów.

Rozpoczynamy prace dla Instytutu Mikołowskiego Imienia Rafała Wojaczka
Napisał Magda

Miło nam przekazać informacje, że rozpoczeliśmy pracę dla Instytutu Mikołowskiego. Nasze zadanie opracować nowoczesną stronę internetową wraz z przyjaznym dla użytkownika sklepem. Raporty dotyczące postępu prac już wkrótce.

Kolejny konkurs dla Górnośląskiej WSP
Napisał Artur

Już niedługo bo 16-17 marca będziemy odpowiedzialni za przeprowadzenie konkursu fotograficznego dla naszego stałego klienta czyli Górnośląskiej WSP. Zainteresowanych zapraszamy na sesję zdjęciową, a tych, którzy nie mogą przybyć zapraszamy do obejrzenia backstage - które będzie wkrótce dostępne na naszym profilu na facebooku.

Wagotronik - odważne rozwiązania
Napisał Tomek

Dla firmy Wagotronik przygotowujemy nową realizację opartą na naszym systemie red Jungle CMS. Głównie założenia wykonywanej przez nas strony to czytelność, łatwa nawigacja i proste przekazania skomplikowanych danych tabelarycznych.

Oprócz firmowej strony www dla klienta przygotowujemy sklep internetowy.

Muzeum Miejskie w Zabrzu - strona już online
Napisał Tomek

Po 2 miesiącach prac nasza najnowsza realizacja jest dostępna online. Jesteśmy z niej dumni bo to nie łatwe zadanie przedstawić olbrzymią ilość informacji w postaci łatwej do nawigacji i czytelnej strony www.

W ramach prac nasz fotograf przygotował pełen zestaw zdjeć, dzięki którym strona jest efektowna i nowoczesna.