EN
Strona domowa

Agencja reklamowa to nie (tylko) portfolio, ale także ludzie, którzy za nim stoją.

Ludzi poznaje się najlepiej poznając ich myśli. Spróbujemy przekazać Wam nasze. Poświęć chwilę aby zobaczyć co zaprząta nam ostatnio głowę. Piszemy od serca. Lubimy swoją pracę, wiec przychodzi nam to z łatwością – mamy nadzieję, że z równą łatwością da się to czytać :-)

co nowego? nad jakimi projektami reklamowymi pracujemy?

Rozpoczynamy współpracę z Kancelarią Adwokacką Rafał Gryń & Mariusz Dybek
Napisał Tomasz Paszyń

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z Kancelarią Adwokacką Rafał Gryń & Mariusz Dybek. W zakres naszych prac wejdzie przygotowanie nowej witryny WWW, logotypu oraz kompletu materiałów drukowanych.

Nowa oferta
Napisał Artur Sadowski

Miło nam zaprosić do zapoznania się z nową ofertą naszej agencji reklamowej. O naszych zaletach możemy mówić długo, ale pisać postaramy się krótko ;-)

Zapraszamy do pobrania przygotowanego przez nas pliku PDF!

Dla Górnośląskiej WSP - obsługa foto video Juwenaliów 2013
Napisał Kamil Lipa

Dla Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej zajęliśmy się pełną obsługą foto video tegorocznych Juwenalii. Dla nas była to prawdziwa przyjemność. Przygotowaliśmy zarówno materiał video jak i materiał foto. Przygotowane przez nas materiały wzbogacą zarówno materiały drukowane przygotowywane dla klienta jak i działania social media. 

Sesja fotograficzna dla stowarzyszenia na rzecz powstania muzeum hutnictwa cynku
Napisał Tomasz Paszyń

W ramach naszych działań o charakterze społecznym nawiązaliśmy współprace z stowarzyszeniem na rzecz powstania muzeum hutnictwa cynku w Katowicach Szopienicach. W zakres naszych prac wejdzie przygotowanie zarówno kompletu wizerunkowych zdjęć jak i przygotowanie nowoczesnej strony www. Mamy już pomysł na coś naprawdę efektownego :-) Ale na razie nie chcemy go zdradzać. Już niedługo efekty naszych prac będą dobrze widoczne...

red Jungle CMS - prezentacja systemu
Napisał Tomek

W najbliższym czasie zaprezentujemy osobną stronę poświęconą naszemu systemowi CMS. Natomiast już teraz zapraszamy do ściągnięcia niewielkiej objętościowo aczkolwiek bardzo ciekawej prezentacji jego możliwości w formacie PDF.

Prezentacja red Jungle CMS

Wakacje czas zmian
Napisał Tomek

Wakacje to czas zmian. I dla naszej agencji i dla naszych klientów. Oprócz wprowadzenia do naszej oferty nowych usług, takich jak tworzenie aplikacji na platformę windows phone rozpoczelismy testy nowego systemu zarządzania projektami Insightly. Jego możliwości są naprawdę interesujące. Niedługo, na naszym blogu, postaramy się porównać i scharakteryzować najpopularniejsze dostępne na rynku systemy CRM.

Podatkowa Oficyna Wydawnicza - prace programistyczne
Napisał Natalia

Dla naszego długoletniego klienta czyli Podatkowej Oficyny Wydawniczej przeprowadziliśmy prace modernizacyjne sklepu internetowego oraz całkowitą przebudowę systemu zarządzania modułem pytań testowych.