COŚ nowego?

Austria to nie tylko narty zimą...

6 września 2013

Austria to dla red Jungle nowe i fascynujące projekty. Miło nam, że austriacka firma Uniconsult powierzyła nam przygotowanie polskiej kampanii reklamującej urządzenia medyczne.
Projekt przygotowujemy zgodnie z najnowszymi tendencjami obowiązującymi w współczesnej sieci - będzie to nowoczesna responsywna witryna o bogatej i zaskakującej szacie graficznej.

Debiut już wkrótce.

Beltine Forest Hotel - w czeskim stylu

6 sierpnia 2013

Właśnie oddaliśmy do użytku nową, przeznaczoną na polski rynek, stronę mieszczącego się w Ostravicach hotelu Beltine Forest Hotel.

Strona internetowa to centralny element prowadzonej przez nas kampanii reklamowej mającej zachęcić Polaków do odwiedzin i miłego spędzenia czasu w tym czeskim hotelu.

Strona jest oparta o najnowsze technologie. Aby osiągnąć pełną funkcjonalność przygotowaliśmy moduł programu partnerskiego oraz bramkę systemu rezerwacji.

Zapraszamy do odwiedzin na stronie hotelu: beltinehotel.pl

Dla Górnośląskiej WSP - obsługa foto video Juwenaliów 2013

4 kwietnia 2013

Dla Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej zajęliśmy się pełną obsługą foto video tegorocznych Juwenalii. Dla nas była to prawdziwa przyjemność. Przygotowaliśmy zarówno materiał video jak i materiał foto. Przygotowane przez nas materiały wzbogacą zarówno materiały drukowane przygotowywane dla klienta jak i działania social media.

Współpraca z Fundacją "Gniazdo" - społeczna odpowiedzialność

6 listopada 2012

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z Fundacją Dla Ludzi Potrzebujących Pomocy "Gniazdo". Mamy nadzieję, że nasze działania będą miały przełożenie na pomoc potrzebującym.

"3 sektory 1 miasto"

1 stycznia 2012

Jesteśmy dumni z tego, że nasza agencja reklamowa jest współorganizatorem działań społecznych realizowanych przez Urząd Miasta Tychy. Zostaliśmy oficjalnym partnerem akcji "3 sektory 1 miasto".

Opracowaliśmy logotyp akcji społecznej, plakaty oraz karty gry. Nasze projekty okazały się nie tylko efektowne ale również efektywne. Dla nas to kolejny dowód, że nasza agencja potrafi nawiązać kontakt z szerokim gronem odbiorców.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję